JNL - приватне виробничо-торгове підприємство

+38 (0462) 672100

Вас вітає виробник та експортер круп'яної продукції українське підприємство «ДЖІ-ЕН-ЕЛ». Засноване в 1992 році, наше підприємство має багаторічні традиції торгівлі та виробництва, що склалися. За час роботи ми здобули статус надійного постачальника не лише серед українських, а й серед закордонних покупців.

ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» є членом ТПП України та Чернігівської РТПП. Також виступає членом всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», членом обласного об'єднання організацій роботодавців «Сіверщина», асоційованим членом Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу, членом ГО «Співтовариство виробників і споживачів бобових України».

«ДЖИ-ЭН-ЭЛ» - Свідоцтво          «ДЖИ-ЭН-ЭЛ» - Сидетельство          «ДЖИ-ЭН-ЭЛ» - Свідоцтво 2

Україна традиційно є зерновиробною та зернопереробною країною. Сприятливі кліматичні умови та унікальні родючі землі дозволяють збирати значні врожаї зернових та виробляти з них крупи та борошно високої якості. Наше підприємство належить до борошномельно-круп'яної галузі. Адміністративно-виробничий комплекс розташований у м. Чернігові. У 20 км від міста розташовані комбінат з виробництва хлібопродуктів та комбікормів та зернові склади потужністю 15 тис. т.

Потужності наших заводів дозволяють переробляти до 160 т зернових на добу. Основна група товарів - крупи в асортименті (горох шліфований (цілий, колотий), крупа кукурудзяна, борошно кукурудзяне, крупа пшоно шліфоване, крупа гречана (ядриця), крупа перлова, крупа пшенична).

За національним бізнес-рейтингом ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» займає лідируюче місце в борошномельно-круп'яній галузі та у круп'яній промисловості і є багатопрофільним.

 

Диплом победителя национального бизнес-рейтинга «Лидер отрасли-2005»          Победитель национального бизнес-рейтинга «Лидер отрасли-2005»

Переможець національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі-2005"

 

Победитель конкурса «Лидер отрасли 2010»          Победитель конкурса «Лидер отрасли 2010» - Національний сертифікат

Переможець конкурсу "Лідер галузі 2010"

 

Другим напрямком у товарообігу є оптова торгівля зерном, бобовими та продуктами харчування. Ми поставляємо сою, кукурудзу, просо, соняшник кондитерський, люпин, нут, коріандр, гірчицю, віку, кормові боби, насіння льону. Під замовлення можемо поставляти борошно пшеничне, житнє та кукурудзяне, соняшникову олію, цукор буряковий та інші продукти харчування українського виробництва.
Одним із ключових моментів сьогоднішньої стратегії в просуванні продукції є пошук оптимального співвідношення – вартість/якість. Продукція має високу біологічну та харчову цінність і призначається безпосередньо як для вживання в їжу, так і для потреб харчової промисловості.

Висока якість готової продукції досягається за рахунок забезпечення стабільності якості та безпеки на всіх етапах виробництва, починаючи з моменту відбору постачання сировини. Досягненню цієї мети сприяють впроваджені на підприємстві системи управління якістю ISO – 9001:2015 та безпеки харчової продукції ISO 22000:2018.

                                           

Сертифікат ISO 9001:2015                                                         Сертифікат ISO 22000:2018                                        Переможець всеукраїнського конкурсу-виставки
                                                                                                                                                                                                    "Кращий вітчизняний товар-2006"

 

Награды компании "Джи-Эн-Эл" - 1          Награды компании "Джи-Эн-Эл" - 2          Награды компании "Джи-Эн-Эл" - 3

 

                                              

 

Однією з умов успішного функціонування підприємства на ринку підтримки ринкових позицій є дотримання принципу встановлення стійких довгострокових взаємовідносин з клієнтами та індивідуального підходу в роботі з кожним з них.