JNL - приватне виробничо-торгове підприємство

+38 (0462) 672100

Предплата. З нашими клієнтами з Росії, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Литви, Азербайджану, Узбекистану, Польщі ми зазвичай працюємо на умовах передоплати. При цьому Ви отримуєте найнижчі ціни в порівнянні з іншими формами оплати, оскільки оптимізуються банківські витрати та надаються додаткові знижки. ПВТП "ДЖІ-ЕН-ЕЛ" було включено Торгово-Промисловою палатою України до Ресурсу надійних партнерів, що може бути додатковою гарантією у нашій співпраці. 

Предплата + гарантія банку повернення авансового платежу.  Це практично така сама схема платежу, як і передоплата, але після оформлення контракту до внесення передоплати, наш банк надає Вам гарантію повернення авансового платежу у разі непоставки товару у встановлений контрактом термін (текст гарантії узгоджується). Банк, який випускає гарантії - Полікомбанк.

Платіж з акредитиву.  Ми також маємо досвід успішної роботи з акредитивом. Авізуючий та виконуючий банк - Акціонерний банк «Кредит-Дніпро» та «Полікомбанк». Оплата приймається в доларах США, євро, російських рублях та інших вільноконвертованих валютах.

Оплата за інкасо. Спочатку проводиться часткова передоплата (10-20%), заздалегідь обумовлена та встановлена в контракті, після чого здійснюється відвантаження товару. Потім до банку покупця надсилається інкасове доручення з документами на відвантажений товар. Документи покупець одержує у своєму банку після повної оплати товару.

Банк-ремітент «Кредит-Дніпро»