JNL - приватне виробничо-торгове підприємство

+38 (0462) 672100

Виробник та експортер
jnl - це ЛІДЕР
JNL займає лідируючі позиції
Мы експортуємо

Вас вітає виробник та експортер круп'яної продукції українське підприємство «ДЖІ-ЕН-ЕЛ». Засноване в 1992 році, наше підприємство має багаторічні традиції торгівлі та виробництва, що склалися. За час роботи ми здобули статус надійного постачальника не лише серед українських, а й серед закордонних покупців.

ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» є членом ТПП України та Чернігівської РТПП. Також виступає членом всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», членом обласного об'єднання організацій роботодавців «Сіверщина», асоційованим членом Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу.

Компания ДЖИ-ЭН-ЭЛ завоевала статус надежного поставщика среди украинских и зарубежных покупателей

Дивитись усі нагороди

Широкий спектр продукції та завжди висока якість відповідно до міжнародних стандартів формують географію постачання товарів компанії «ДЖІ-Ен-Ел».

Наше підприємство здобуло репутацію надійного постачальника та бізнес-партнера у світовому агро-секторі.

За більш ніж 20-ти річну історію співпраці з нашими клієнтами, географія постачання продукції охоплює понад 39 країн ЄС, СНД, Азії, Африки, Америки, а також Австралії, і розширюється до сьогодні.

Ми співпрацюємо тільки з кращими транспортними компаніями, забезпечуючи оперативну доставку вантажів залізничним, морським і авто транспортом по всій Земній кулі.

Дивитись карту Страны, с которыми сотрудничает компания  ДЖИ-ЭН-ЭЛКомания ДЖИ-ЭН-ЭЛ – произвлнитель круп и крупяных продуктов
Комания ДЖИ-ЭН-ЭЛ сотрудничает с 39 странами мира
Зерно производства компании  ДЖИ-ЭН-ЭЛ Фасоль производства компании  ДЖИ-ЭН-ЭЛ

Ukrainian Business Award - провела щорічний комплексний аналіз всіх компаній на території України за наступними критеріями:

Докладніше