JNL - приватне виробничо-торгове підприємство

+38 (0462) 672100

Виробник та експортер
jnl - це ЛІДЕР
JNL займає лідируючі позиції
Мы експортуємо

Вас вітає виробник та експортер круп'яної продукції українське підприємство «ДЖІ-ЕН-ЕЛ». Засноване в 1992 році, наше підприємство має багаторічні традиції торгівлі та виробництва, що склалися. За час роботи ми здобули статус надійного постачальника не лише серед українських, а й серед закордонних покупців.

ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» є членом ТПП України та Чернігівської РТПП. Також виступає членом всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», членом обласного об'єднання організацій роботодавців «Сіверщина», асоційованим членом Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу, член ГС «Співтовариство виробників і споживачів бобових України»"

Компания ДЖИ-ЭН-ЭЛ завоевала статус надежного поставщика среди украинских и зарубежных покупателей

Дивитись усі нагороди

Широкий спектр продукції та завжди висока якість відповідно до міжнародних стандартів формують географію постачання товарів компанії «ДЖІ-Ен-Ел».

Наше підприємство здобуло репутацію надійного постачальника та бізнес-партнера у світовому агро-секторі.

За більш ніж 20-ти річну історію співпраці з нашими клієнтами, географія постачання продукції охоплює понад 39 країн ЄС, СНД, Азії, Африки, Америки, а також Австралії, і розширюється до сьогодні.

Ми співпрацюємо тільки з кращими транспортними компаніями, забезпечуючи оперативну доставку вантажів залізничним, морським і авто транспортом по всій Земній кулі.

Дивитись карту Страны, с которыми сотрудничает компания  ДЖИ-ЭН-ЭЛКомания ДЖИ-ЭН-ЭЛ – произвлнитель круп и крупяных продуктов
Комания ДЖИ-ЭН-ЭЛ сотрудничает с 39 странами мира
Зерно производства компании  ДЖИ-ЭН-ЭЛ Фасоль производства компании  ДЖИ-ЭН-ЭЛ