JNL - приватне виробничо-торгове підприємство

+38 (0462) 672100

Директор компании "ДЖИ-ЭН-ЭЛ" Логинова Людмила ВячеславовнаДиректор, Логінова Людмила Вячеславівна, є віце-президентом Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових та професійних жінок, має право на отримання консультацій з економіко-правових питань у рамках проекту BIZPRO (USAID) та проекту підтримки МСП у пріоритетних регіонах, що фінансується Європейським Союзом, є членом Правління Чернігівської регіональної Торгово-промислової палати, членом регіональної ради підприємців при ОДА Чернігівської області, членом ради ВГОТЦ Асоціації платників податків України у Чернігівській області, членом Ради Чернігівської обласної асоціації підприємців та роботодавців, що надає юридичні консультації, висвітлює пріоритетні напрямки розвитку бізнесу в області, що виконує роль інформаційно-координаційного містка між підприємцями та місцевою владою, є членом BPW, бере участь у тематичних круглих столах, виступає із законодавчою ініціативою, отримує спеціалістів кафедри виробництва, зберігання та переробки продукції рослинництва Національного аграрного університету та Національного університету харчових технологій.

Коммерческий директор Логинов Александр Вячеславович

Комерційний директор, Логінов Олександр Вячеславович, проходить спеціальне навчання на тренінгах, підтримує усталені ділові відносини з керівниками українських та міжнародних підприємств-виробників зернопереробного обладнання, бере участь у професійних конференціях, вивчає професійну літературу та періодичні видання. Постійно співпрацює з науково-дослідним інститутом харчових технологій, Хорольським механічним заводом. Слідкує за інноваціями в галузі зернопереробки у виробництві для забезпечення конкурентоспроможності продукції на зовнішніх ринках, невід'ємною складовою яких є підвищення якості продукції. Входить до робочої групи безпеки з питань розробки та впровадження системи управління якістю, є членом Ради системи управління якістю. Він керує проведенням досліджень ринків та конкурентного середовища, розробляє цінову політику та заходи щодо підвищення ефективності збуту, проводить переговори з ключовими клієнтами підприємства.

Комерційний відділ:

Начальник відділу ЗЕД

Стороженко Всеволод

 

Радник комерційного директора/ менеджер ЗЕД

Риндак Олена

 

Менеджери  ЗЕД:

 Саєнко Святослав                                                                                                     Падій Аліна

                                                                            

На підприємстві створено економіко-постачальні, фінансово-облікові, виробничі, технічні служби. Керівники підрозділів мають високий рівень освіченості, досвід роботи на займаній посаді, прагнуть професійного зростання та навчання, позитивно ставляться до інновацій, дотримуються корпоративних принципів.

Фінансово-економічні служби отримують платні консультації професійних аудиторів згідно з укладеним договором, відвідують тематичні платні семінари з метою ознайомлення зі змінами правил ведення бухгалтерського та податкового обліку.
Вузькі спеціалісти проходять періодичну професійну перепідготовку в експертно-технічному центрі, відділі праці Новозаводського райвиконкому, Чернігівському Центрі науково-технічної інформації, читають професійні періодичні видання. 

ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» є переможцем міських конкурсів у номінаціях «Кращий роботодавець» та відзначено нагородами за високий результат у огляді конкурсу з питань охорони праці.

 

ЧПТП «ДЖИ-ЭН-ЭЛ» является победителем городских конкурсов в номинациях «Лучший работодатель»           ЧПТП «ДЖИ-ЭН-ЭЛ» является победителем городских конкурсов в номинациях «Лучший работодатель»

 ЧПТП «ДЖИ-ЭН-ЭЛ» является победителем городских конкурсов в номинациях «Лучший работодатель»